بویی لطیف و منحصر به فرد دارد که نه تنها برای چند ساعت بلکه برای روزها بر روی پوست می ماند اگر که برای چند روزی قصد حمام رفتن نداشته باشید.این برند با قیمتی در حدود ۷۶۵ دلار برای تابستان گزینه مناسبی می باشد .اگر که می خواهید به ندرت و برای اتفاقات و موقعیتهای خاصی از این عطر استفاده کنید ارزش این مقدار هزینه کردن را دارد و می توانید آن را به کلکسیونتان اضافه کنید .

۹٫Jean Patou’s Joy با رایحه ای کلاسیک و بی انتها و ماندگار برازنده همه خانمهای پر زرق و برق و مجلل است که رویهمرفته شخصیت و جذابیت فردی را تغییر می دهد.این عطر در سال ۱۹۳۰ توسط خود جین پاتو که سازنده این عطر می باشد در فروشگاههای مهم به قیمت ۸۰۰ دلار عرضه گردید

۸٫Shalini Parfums Shalini رایحه ای شهوانی دارد که توصیف کننده عصر مدرن حاضر و مناسب این دوره می باشد.این عطر به توصیف زنان این عصر که زنانی بی خیال و مستقل هستند می پردازد .به تعداد کم و با قیمت ۹۰۰ دلار برای هر شیشه عرضه گردید .
۷٫Herm’s 24 Fauborg در سال ۱۹۹۵ عنوان عطر زنانه را به خود اختصاص داد و همواره در لیست ۱۰برند برتر گران دنیا جای دارد.امروزه قیمت آن ۱۵۰۰ دلار است و به دلیل خاصیت براق کنندگی پوست، پس از استفاده پوست صورتتان براق می شود .

https://dl.dropboxusercontent.com/s/qopsr47j3e6fqqa/958612761.jpg
۶٫D Hardrien Goutal Eau Annick در سال ۱۹۹۶ با طعمهایی چون طعم ترنج ، ریحان ، گریپ فروت ، لیمو ، لیمو ترش ، نعناع ، نارنگی ، شاه پسند و درختان جنگلی در بازار عرضه گردید.قیمت این عطر ۱۵۰۰ دلار می باشد .

۵٫Baccarats Les Larmes Sacress De Thebe این عطر هم جز آن دسته عطرهایی اسنت که پیدا کردن و خریدنش در بازار سخت است.این عطر ترکیبی از کندر و گیاه مر می باشد .قیمتش ۱۷۰۰ دلار است و علاوه برکیفیت و خلوص بالا شکل شیشه اش نیز جذاب است .( به شکل هرم سه بعدی )